Nový model frézy na stromy řady HT

Společnost Bobcat si Vám dovoluje představit dva nové typy fréz na stromy FRC150HT & FRC200HT.

Společnost Bobcat si Vám dovoluje představit dva nové typy fréz na stromy  FRC150HT & FRC200HT. Fréza je dodávána ve dvou šířkách 150 cm a 200 cm. Fréza je vhodná pro nakladače Bobcat S/T770, A770 a S/T870.

Bobcat® Fréza na stromy rychle seká stromy a přerostlý podrost. Při odstraňování stromů a křoví za ním zůstává koberec štěpků. Jemnost mulče je možné ovlivnit variabilním nastavením vstupního otvoru.

Odolný a houževnatý pomocník při práci

Inovovaná fréza na stromy s novým motor a dalšími klíčovými změnami pro lepší výkon a efektivitu. Díky novému válci, novému vedení hadic, snížené hmotnosti a vysokému krouticímu momentu frézy na pařezy dostanete nejlepší výkonnost a manévrovatelnost. Příslušenství je zejména vhodné pro využití v krajinářství, správě a údržbě parků a veřejných prostor. Ovládání frézy na stromy pohodlí kabiny stroje, vybaveného speciální montážní sadou, Vám zaručuje vyšší bezpečnost a ochranu při práci.

Vybavení

NOVÝ - Výkonný motor s variabilní krouticím momentem (M-Boost) dodá o 40% vyšší sílu  a rychlá doba regenerace.

NOVÝ - Počet zubů: 30 (FRC150HT) nebo 36 (FRC200HT) a jejich delší živnost díky použití karbidu.

NOVÝ - Průměr bubnu a snížená hmotnost.

NOVÝ - Zlepšené vedení hadic.

NOVÝ - Nastavitelný doraz.

NOVÝ - Zesílená ochrana řetězu vzadu

NOVÝ - Vysoce odolný kryt pásu.

NOVÝ - Nastavitelný skluz pro lepší výkon při mulčování u země

Montážní sada pro ochranu předního skla. Automatický systém brždění válce. Válec se zastaví do 8 sekund. ACD řídicí systém pro připojení a kompatibilitu se stroji Bobcat. Patentovaný rotor s pevnými noži, s hroty z karbidu wolframu.