O společnosti Bobcat CZ, a.s.

Společnost Bobcat CZ, a.s. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn.: oddíl B, vložka 6855. Společnost Bobcat CZ, a.s. je od roku 2000 výhradním a autorizovaným prodejcem smykem řízených a kolových nakladačů, bagrů, teleskopických manipulátorů, příslušenství a náhradních dílů značky Bobcat.

Prostřednictvím svých snadno dostupných obchodně – servisních středisek rozmístěných po celé České republice, vyškolených obchodních zástupců a více než 45 kvalifikovaných servisních techniků s několikaletou praxí zajišťuje prodej, záruční i pozáruční servis, pronájem, školení obsluh, dodávky náhradních dílů těchto špičkových strojů včetně jejich příslušenství pro více než 1900 zákazníků. Věříme, že naše prodejní a servisní síť společně s kvalitními a rychlými službami jsou důležitými faktory, které přispějí při Vašem rozhodování pro kvalitu a spolehlivé servisní zázemí všech námi dodávaných výrobků.

Zákazníkům, kteří kupují nový nebo i použitý stroj je společnost schopna nabídnout několik forem financování od finančního či operativního leasingu přes splátkový prodej či odkup starého stroje jakékoliv značky na protiúčet. Samozřejmostí je možnost krátkodobého či dlouhodobého pronájmu stroje a příslušenství z vlastní bohatě vybavené půjčovny.

Společnost Bobcat CZ, a.s. dlouhodobě spolupracuje se světovým výrobcem strojů Bobcat, který v roce 2018 oslavil 60. výročí od zahájení výroby prvního smykem řízeného nakladače na světě modelem Bobcat M400. Špičkové produkty, silná podpora a zázemí výrobce přímo v České republice jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Spokojenost zákazníků je tím hlavním cílem a nutí nás neustále zkvalitňovat naše služby. Díky tomuto cíli se nám podařilo vytvořit dobře fungující systém, jenž stroje nejen prodává, ale stará se o ně po celou dobu jejich životnosti.

Historie značky Bobcat

Kořeny společnosti Bobcat sahají až do roku 1947, kdy v Severní Dakotě ve městě Gwinner v USA založil E. Gideon Melroe společnost Melroe Manufacturing Company. V roce 1958 zahájila firma Melroe výrobu stroje Bobcat model M-200 a otevřela tak novou kapitolu v dějinách kompaktních strojů. Od roku 1995 byla společnost Bobcat součástí celosvětové firmy Ingersoll Rand. Společnost Ingersoll Rand prodala v červenci 2007 společnost Bobcat společně s dalšími dvěma divizemi korejské společnosti Doosan Infracore za 4,9 miliardy dolarů (asi 98 miliardy Kč). Jednalo se o největší zámořskou akvizici v korejské historii. Doosan Infracore se tak dostal mezi sedm největších světových výrobců stavebních strojů.