Kloubové nakladače

Kloubový nakladač Bobcat L23
Novinka
L23
Kloubový nakladač Bobcat L28
Novinka
L28
Novinka
L75
L85
Novinka
L95

Nejširší výběr nakladačů na světě

Vstupem na trh kompaktních kolových nakladačů (L75L85 a L95), a malých kloubových nakladačů (L23 a L28), se společnost Bobcat stala výrobcem s největším portfoliem nakladačů na světě, čímž upevňuje svou pozici na trhu stavebních strojů. 

Muší váha s výkonem těžké váhy

Vysoká užitečná nosnost

 

 

Vysoká užitečná nosnost v porovnání s hmotností stroje je ideální pro ty, kteří potřebují zvedat těžké náklady v malých prostorech. Teleskopické rameno u nakladače L28 také umožňuje jednodušší přemisťování nákladu, což je ještě lepší díky perfektní vidi telnosti ve všech směrech. 

               

         

Péče o podklad

Malý kloubový nakladač dosahuje velmi maléhao porušení povrchu díky použití kloubového ovládání, které umožňuje zadním pneumatikám kopírovat dráhu těch předních, stejně jako režim jízdy po trávníku, který omezuje prokluz kol. To všechno dělá z malých klouhových nakladačů Bobcat ideální pomocníky pro úpravu terénu, stavební práce, a údržbu tam, kde je málo místa a šetrnost k podkladu je nezbytností.     

Jednoduché ovládání

  

 

Malý kloubový nakladač má specíálně vyvinutou kabinu, která poskytuje prostor navíc tam, kde je třeba pro jedoduchý nástup, výstup a komfort obsluhy. Ovládání je intuitivní pro obsluhu všech úrovní zkušeností a uzavřená kabina s vyhřívaným, sedadlem je k dispozici pro chladnější klima.   

 

 

Vytvořeno v inovačním centru

Kolový nakladač Bobcat L85 je výsledkem tříletého vývoje v inovačním centru v Dobříši. Model L85 je zkonstruován z osvědčených komponentů včetně motoru, rámů, náprav a elektronických či hydraulických prvků vlastní výroby, nebo od osvědčených špičkových dodavatelů.