Novinky

Embedded thumbnail for Roadshow Bobcat 2022
Společnost Bobcat CZ, a.s. v roce 2022, stejně jako v letech minulých, organizuje roadshow na které budou mít diváci možnost vidět jak zemědělské, tak stavební stroje Bobcat v akci.
Bobcat dále rozšiřuje své portfolio příslušenství a uvádí na trh novou řadu pěti zametacích příslušenství pro údržbu komunikací.
Embedded thumbnail for ROADSHOW Bobcat  2021
Společnost Bobcat CZ, a.s. v roce 2021, stejně jako v letech minulých, organizovala roadshow na které měli diváci možnost vidět jak zemědělské, tak stavební stroje Bobcat v akci.
Po nedávném představení kompaktního kolového nakladače L85 uvádí Bobcat na trh novou řadu malých kloubových nakladačů.
Výhradní distributor pro Českou republiku společnost Bobcat CZ, a.s. oznámila další úspěch v segmentu půjčoven stavebních strojů.
Kompaktní kolový nakladač L85 vyhrál prestižní mezinárodní ocenění designu iF Design Award 2021
V Dobříší odstartovala výroba kompaktních kolových nakladačů, díky čemuž má nyní společnost Bobcat nejširší portfolio nakladačů ze všech výrobců na světě.
Stroje Bobcat pomáhaly při přípravě a údržbě běžecké trati na letošním 54. ročníku Jizerské 50, který se uskutečnil 12. až 14. února 2021 .
Embedded thumbnail for NOVÝ KLOUBOVÝ NAKLADAČ
Nová řada kloubových nakladačů Bobcat nabízí vynikající výkon a spolehlivé nástroje pro vaši práci.
Autorizovaný obchodní zástupce značky Bobcat v České republice, společnost Bobcat CZ, a.s. zrealizoval v minulých dnech další významnou zakázku.

Stránky