Smykem řízené nakladače

Nová generace nakladačů Bobcat - rozdíl, který skutečně poznáte!

Když se výkon spojí s komfortem

Nová generace nakladačů Bobcat, řady s označením S66S76 a S86, má zcela nově navrženou kabinu zajišťující mimořádný komfort pro obsluhu a ještě větší výkon motoru i hydrauliky.

Když se nejlepší ještě zlepší

Stroje Bobcat nové generace nabízí výrazně lepší výhled z kabiny, více prostoru a nižší úroveň hluku. Nakladače Bobcat dosahují lepší trakce a rychlejších pracovních cyklů. To Vám umožňuje vykonat více práce, navíc lépe a rychleji.

Zkušenosti a inovace

Díky využití více než pětapadesátiletého vedoucího postavení v oblasti designu a konstrukce smykem řízených strojů bylo možné uvést na trh tuto novou generaci, která definuje nové standardy na trhu kompaktních strojů po celém světě.

Komfortní kabina

Díky posunutí kabiny směrem vpřed a větším tvarovaným dveřím s nižší nástupní hranou poskytuje snadnější nástup a více pohodlí pro obsluhu. Výhled z kabiny se zlepšil ve všech směrech a nabízí o 32 % lepší výhled.

Nová dokonalejší konstrukce

Nový Bobcat je navržen a konstruován tak, aby poskytl maximum výkonu a efektivity při práci. Zcela nově jsou pojaty konstrukce zajišťující vertikální zdvih, čímž bylo docíleno větší odolnosti a prodloužení doby provozuschopnosti stroje. Nárust celkového výkonu, výkonnější hydraulika, zjednodušená údržba a více komfortu - tímto lze charakterizovat smykem řízené nakladače Bobcat nové generace.

 

 

 

Nenechte se zahnat do kouta

Jste omezení prostorem? Těsná místa, průchody, staveniště, vnitřky budov – kompaktní smykem řízené nakladače S70 a S100 vám zajistí dostatečný pracovní prostor a sílu, kterou potřebujete, kdekoliv, kdykoliv!

Zatáčení bez překážek

Manévrujte okolo překážek s jednoduchostí. Naše nakladače s pevným podvozkem mají pohon všech čtyř kol prostřednictvím dvou nezávislých variabilních převodovek. To umožňuje protiběžné natáčení kol a otočení na místě o 360° ve velmi těsném kruhu.

Méně je více

Malá velikost má další velkou výhodu při pohybu strojů mezi staveništi. Nakladač rychle a jednoduše naložíte na přívěs a můžete tak zvládnout více úkolů na více staveništích během jednoho dne!

 

Manévrovatelnost znamená více

Konstrukce smykem řízených nakladačů vám umožní provést více práce během kratší doby. V každém ohledu konstruujeme naše nakladače tak, aby jejich použití bylo snadnější a rychlejší. Například v případě výměny příslušenství. Vše je zaměřeno na zvýšení efektivity na vašem pracovišti. Rychlé časy zvedání, vykládání a skládání nákladů umožňují, aby se operátoři zaměřili jen na práci v nejbližším okolí.

Bobcat silnější! Silnější a výkonější než průměrný nakladač

Upravujete terén, stavíte, pracujete v zemědělství nebo provádíte demolice? V jakékoliv pracovní oblasti nechejte naše smykem řízené nakladače, aby vás provedli náročným terénem. Ať už jste na prudkém svahu, nebo v blátě kombinace výkonu a širokého rozvoru vám dává větší stabilitu a zajišťuje plynulou jízdu, hravě si tedy poradíte s jakýmkoliv problémem.

Odolná konstrukce

Všechny stroje Bobcat jsou zárukou kvality. Smykem řízené nakladače Bobcat nejsou žádnou výjimkou. Jsou odolné v náročných podmínkách, zvládnou i ty nejnáročnější úkoly.

Snadná údržba, kratší prostoje

Minimalizace prostojů vám z hlediska produktivity dává velký náskok před konkurencí. Rutinní údržba mívá zásadní význam, proto jsme se postarali o to, abyste měli snadný přístup ke klíčovým hydraulickým a hydrostatickým komponentům.

Pracujte v pohodlném prostředí

Perfektní pohodlí pro produktivní denní práci Smykem řízené nakladače Bobcat vám poskytnou optimální pracovní prostředí. V každém ohledu se snažíme zvyšovat komfort a pohodlí, vydržíte tedy pracovat déle a rychleji vykonáte více práce.

Vybaveno pro vaše potřeby

 • Panoramatický výhled
 • Kabina s volitelným topením a klimatizací
 • Volitelné bezklíčové přístrojové vybavení a systém pro rychlou výměnu příslušenství Power Bob-Tach™
 • U většiny modelů je k dispozici volitelná vysokorychlostní verze.

Všestrannost je naše druhé jméno

 • Zametání
 • Lámání
 • Hloubení a řezání
 • Manipulace s materiálem
 • Vrtání
 • Srovnávání a štěpkování
 • Úprava a srovnávání terénu
 • Rozmělňování, drcení a daleko, daleko více...