Pásové nakladače

Nová generace nakladačů Bobcat - rozdíl, který skutečně poznáte!

Když se výkon spojí s komfortem

Nová generace nakladačů Bobcat, řady s označením T66, T76 a T86, mají zcela nově navrženou kabinu zajišťující mimořádný komfort pro obsluhu a ještě větší výkon motoru i hydrauliky.

Když se nejlepší ještě zlepší

Stroje Bobcat nové generace nabízí výrazně lepší výhled z kabiny, více prostoru a nižší úroveň hluku. Nakladače Bobcat dosahují lepší trakce a rychlejších pracovních cyklů. To Vám umožňuje vykonat více práce, navíc lépe a rychleji.

Zkušenosti a inovace

Díky využití více než padesátiletého vedoucího postavení v oblasti designu a konstrukce smykem řízených strojů bylo možné uvést na trh tuto novou generaci, která definuje nové standardy na trhu kompaktních strojů po celém světě.

Komfortní kabina

Díky posutí kabiny směrem vpřed a větším tvarovaným dveřím s nižší nástupní hranou poskytuje snadnější nástup a více pohodlí pro obsluhu. Výhled z kabiny se zlepšil ve všech směrech a nabízí o 32 % lepší výhled.

Nová dokonalejší konstrukce

Nový Bobcat je navržen a konstruován tak, aby poskytl maximum výkonu a efektivity při práci. Zcela nově jsou pojaty konstrukce zajišťující vertikální zdvih, čímž bylo docíleno větší odolnosti a prodloužení doby provozuschopnosti stroje. Nárust celkového výkonu, výkonnější hydraulika, zjednodušená údržba a více komfortu - tímto lze charakterizovat smykem řízené nakladače Bobcat nové generace.


Více produktivity, méně úsilí
Zvládněte za den více

Podvozek našich kompaktních pásových nakladačů poskytuje vysokou tlačnou sílu a rozsáhlé schopnosti při zdvihání, můžete tedy práci dokončit rychleji a s menším úsilím.

Stroj pro všechna roční období

Déšť nebo slunce, vedro nebo mráz, bláto nebo prudké svahy – s těmito stroji můžete jít do extrémů. Stroj se přizpůsobí nejrůznějším podmínkám a umožňuje vám tak jeho maximální využití.

Buďte všude pánem

Díky našemu jedinečnému vysoce výkonnému podvozku, získáte vyšší trakci než u kompaktních nakladačů s koly – zvláště na písčitém, měkkém, vlhkém nebo svažitém povrchu!

Udělejte to napoprvé

Získáte stabilitu a přesnost, kterou potřebujete pro bezchybné dokončení práce. Nižší tlak na povrch, znamená jeho menší poškození a také méně oprav. Navíc díky některým funkcím, například Systému řízení rychlosti, získáte vždy naprosto přesnou kontrolu.

Tak jednoduchý, tak pohodlný a přesto tak odolný!

Při konstrukci každé části kompaktního pásového nakladače byl brán ohled na to, aby byla práce snadná a pohodlná, ale aby v žádném směru nebyla snížena vyhlášená odolnost strojů Bobcat.

Pohodlí operátora

Užijte si plynulou jízdu díky převratnému robustnímu systému odpružení válců. Celoocelové provedení zajišťuje pohodlnou jízdu v jakýchkoliv podmínkách na staveništi.

Není čas na prostoje
Postaveno pro trvalou odolnost

Drsné podmínky mohou poškodit důležité komponenty a ovlivnit výkon, produktivitu a životnost stroje. Abychom chránili vaši investici, používáme pouze nejkvalitnější součástky a uchováváme všechny životně důležité komponenty mimo nebezpečí díky inovativním konstrukčním prvkům. Výsledkem je robustní, odolný dříč, který nikdy nepřestává pracovat!

Hodnota, která trvá

Tato trvalá odolnost a provozuschopnost rovněž zajišťuje, že váš kompaktní pásový nakladač Bobcat si udržuje svou zbytkovou hodnotu!

  • Masivní, ochranný plech po celé délce zařízení poskytuje přídavnou ochranu hnacího ústrojí, motoru, hydrauliky a hydrostatického systému
  • Zcela uzavřený, velmi pevný zadní kryt z jednoho kusu chrání motorový prostor
  • Nátěr, který neodprýskává a brání korozi
  • Přímý řemenový pohon snižuje opotřebení motoru a spotřebu paliva
  • Kladky vyrobeny z izotermicky kalené tvárné litiny (ADI), jsou utěsněny a doživotně namazány
  • Pásy se vzorem C značky Bridgestone s vestavěnými ocelovými prvky, které vedou a podpírají střed pásu
  • Dvoucestný chladicí systém.

Všestrannost vedená do extrémů
Přijměte jakoukoliv výzvu

Kompaktní pásové nakladače Bobcat nejsou jen nakladače, ale s využitím celé řady příslušenství se přizpůsobí všem vašim potřebám. Naše volitelná vysokoprůtoková hydraulika zvýší schopnosti a výkonnost vašeho příslušenství.

Stroj pro každou práci a prostředí

Široký výběr příslušenství pro jednotlivá odvětví umožňuje kompaktním pásovým nakladačům Bobcat přizpůsobit různým pracím a prostředím. Od krajinářských prací, lesnictví a terénních úprav přes zemědělské práce až po práci na asfaltovém povrchu. Veškeré příslušenství Bobcat je testováno našimi techniky, aby byl zajištěn optimální výkon a bezpečnost práce.