Největší zakázka v historii společnosti Bobcat CZ, a.s.

Bobcat CZ, a.s., zrealizovala v těchto dnech největší zakázku ve své historii. Společnosti Stavebniny DEK a.s. dodala celkem 59 ks mini-rýpadel Bobcat v hmotnostní kategorii 0,8t až 8,5t a 17 ks smykem řízených nakladačů Bobcat model S530. K slavnostnímu podpisu smlouvy a předání části strojů došlo počátkem března tohoto roku v sídle společnosti Bobcat CZ, a.s. v Praze 9.

Stroje Bobcat pro společnost Stavebniny DEK a.s. byly z velké části vyrobeny v závodě Doosan Bobcat EMEA s.r.o. v Dobříši, který byl otevřen v září 2007 a je určen na výrobu malých a středních nakladačů a minirypadel o hmotnosti do 5,5 t. Na přání zákazníka stroje sjely z výrobní linky rovnou v jeho firemní červené barvě. Síť 71 poboček Stavebnin DEK je rozmístěna po celém území ČR a pokrývá všechna regionálně významná města.
Smlouvu o dodávce strojů podepsali zástupci firem Bobcat CZ, a.s. Ing. Petr Hejduk, předseda představenstva a Ing. Radek Horský, člen představenstva, za společnost Stavebniny DEK a.s. dále Ing. Radek Vít, ředitel společnosti a Ing. Michal Švejcar, ředitel divize půjčovna strojů.

Největší zakázka v historii společnosti Bobcat CZ, a.s./tisková zpráva/