Společnost Bobcat CZ, a.s. uvedla do provozu nově zrekonstruované středisko

Ve dnech 18. a 19. září 2019 společnost Bobcat CZ, a.s. otevřela dveře svého nově zrekonstruovaného prodejního a servisního střediska v Litovli na Moravě a uspořádala zde dny otevřených dveří pro své zákazníky.

Jedná se již v pořadí o desátou provozovnu v České republice, kde mohou zákazníci využít všech služeb společnosti. Pozvání na tuto významnou událost přijali i zástupci výrobce strojů Bobcat pro Evropu pánové Roy Haaker, Vice President Sales and Marketing a David Hubík, District Manager ze společnosti Doosan Bobcat EMEA, dále pak početní zákazníci a novináři.

Otevřením moderní a kvalitně vybavené provozovny v této „zemědělské“ lokalitě splnila společnost další slib svým zákazníkům tj. vybudovat zde silné zázemí pro prodej a servis zejména teleskopických manipulátorů, být zákazníkům vždy po ruce a nablízku, a to jak po stránce dostatečně široké nabídky kvalitních strojů a příslušenství Bobcat, servisních služeb a dostupnosti náhradních dílů, tak i možností pronajmout si stroj nebo příslušenství, kdykoliv jej potřebují. Věříme, že tento krok přispěje k ještě větší spokojenosti našich stávajících, ale i budoucích zákazníků a zároveň nám pomůže dosáhnout vysoký standard při prodeji a servisu strojů zákazníků, oprávněně vyžadujících a preferujících vysokou kvalitu a rozsah našich služeb.

Středisko bylo postaveno rozšířením a rekonstrukcí původní opravárenské haly a to na pozemku o rozloze 3 907 m2 investicí více než 17,5 mil. Kč. Vlastní středisko se skládá z dvoupatrové administrativní budovy a skladu náhradních dílů o rozloze 230 m2 a z provozně – dílenské části, která má rozlohu 300 m2. Najdete zde kancelářské prostory s komfortním sociálním zázemím pro zaměstnance i dostatečné dílenské a skladovací prostory nejenom pro náhradní díly, nové a použité stroje, ale i pro půjčovnu strojů. Na akci nechyběly samozřejmě ani ukázky smykem řízených nakladačů a minibagrů Bobcat včetně příslušenství ani předvedení nové řady teleskopických manipulátorů určených pro práci v zemědělství

Zkrátka celé dva dny otevřených dveří se nesly v duchu příjemné atmosféry, bohatého a pestrého programu. A tak se dá říci, že společnost Bobcat CZ, a.s. důstojně završuje rok 2019, ve kterém značka Bobcat slaví 61 let působení na trhu.