Pásová rýpadla

Pásová rýpadla Doosan 14 ~ 52t

Zkonstruováno pro maximální sílu, výkon a spolehlivost

Teprve pokud se vyjímečná síla spojí se schopností efektivně ji využívat, získáme maximální výkon. Proto všechna rýpadla značky Doosan disponují vysoce výkonným elektronicky řízeným motorem a systémem e-EPOS - řídící jednotkou, která zajišťuje efektivní rovnováhu mezi výkonem a ekonomikou provozu.

Systém e-EPOS

Nově navržený systém e-EPOS komunikuje s řídícími jednotkami motoru a hydraulického systému, tak aby zajistil optimální výkon při práci a zároveň minimální spotřebu v klidovém režimu.

Přepínání režimu nízké spotřeby a režimu práce je buďto plně automatické, kde funguje na základě vyhodnocení dat získaných z řídících jednotek a elektronického řízení palivového systému nebo si úroveň výkonu můžete sami regulovat. Díky zobrazení na grafické displeji máte okamžitou kontrolu nad režimem a výkonem stroje, ale také nástroj pro okamžitou diagnostiku připojených přídavných zařízení a také funkce pro rychlé řešení případných problémů.

Dlouhá životnost

Trvanlivost a dlouhá životnost je pro nás prioritou, proto jsou všechny součásti stroje navrženy pro maximální odolnost i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Pohodlí

Prostorná kabina vynniká nejen výborným výhledem a je také perfektně vybavená. Systém větrání a klimatizace zajišťuje optimální cirkulaci a výměnu vzduchu v kabině. Ergonomicky navržený ovládací panel zajišťuje snadný přístup ke všem monitorovaným systémům stroje. Také pohodlná a ve dvou směrech nastavitelná sedačka, multifunkční barevný LCD panel, chladící schránka, držáky nápojů, nebo volitelně dodávané rádio s CD a MP3 přehrávačem zvyšují komfort obsluhy na nejvyšší možnou míru.Motory Common - Rail

Motory se vstřikováním paliva systémem Common - Rail poskytují maximální výkon, efektivitu, a nízkou spotřebu paliva. Tento systém minimalizuje množství vypouštěných emisí do ovzduší a tím přispívá k lepšímu životnímu prostředí.