Opatření v souvislosti s nákazou Covid 19

Provoz poboček společnosti Bobcat CZ, a.s.. Dovolujeme si Vás upozornit, abyste používali ochranné roušky, případně šály nebo jiné ochranné pomůcky.

 Vážení zákazníci,

V souladu s rozhodnutím vlády České republiky ze dne 15.3.2020 je na našich pobočkách dočasně přerušen maloobchodní prodej a poskytování služeb konečným spotřebitelům.

Prodej strojů, náhradních dílů, servis i pronájem pro podnikatele funguje normálně, s výjimkou provozovny v Litovli, která je v karanténě. Stroje, servis a náhradní díly pro zákazníky z Olomoucka poskytujeme ze středisek Brno, Uherské Hradiště a Ostrava.

V případě návštěvy na některé z našich poboček se prosím domluvte předem telefonem nebo emailem, při příchodu se ohlaste na vstupu ( vrátnici ) a tam vyčkejte příchodu osoby, za kterou jdete.

Dovolujeme si Vás požádat, aby jste při vstupu do našich provozoven používali ochranné roušky, případně šály nebo jiné ochranné pomůcky.

Až do odvolání nepřijímáme žádné platby v hotovosti.

Nepodnikatele můžeme obsloužit pouze na základě telefonické nebo emailové objednávky. Náhradní díly zašleme zásilkovou službou nebo je přiveze servisní technik přímo ke stroji, stroje přiveze dopravce.

Děkujeme za pochopení.

 Za Bobcat CZ, a.s.

Ing. Radek Horský

člen představenstva