Kolová rýpadla

Novinka
Novinka
Novinka
DX190W-5
Novinka

Kolová rýpadla Doosan

Kolová rýpadla Doosan jsou vybavena motory se systémem chlazení voda - vzduch, které jsou nejvýkonnější ve své třídě a zároveň vynikají svojí nízkou spotřebou paliva. To zaručuje možnost vysokého pracovního nasazení a produktivity. O efektiví rozložení výkonu se stará nový, vylepšený systém e-EPOS, který zajišťuje zvýšení provozních kapacit a snížení spotřeby paliva.

Šetrné k životnímu prostředí i k Vám

Motory ve strojích Doosan splňují přísné limity Stage  Stage IV vyžadující snížení škodlivých emisí NOx, PM, HC a CO. Motory jsou také speciálně kontruovány tak, aby dosahovaly co nejmenší hladiny hluku a v tomto ohledu se řadí na špici mezi ostatními výrobci.

Skvělá dostupnost

Společnost Doosan založila centrum pro testování strojů, aby zajistila splnění všech požadovaných kritérií a standardů na trhu, které v mnohých ohledech převyšuje. Každý vyrobený díl i stroj jako celek je předtím, než je odeslán zákazníkovi, důkladně testován

Svisle uložená převodovka

Převodovka byla umístěna vertikálně ke zvýšení světlé výšky podvozku a tím související lepší prostupnost náročným terénem.

Pracovní prostředí

Prostorná a komfortní kabina splńující přísné normy ISO, poskytuje obsluze výborný výhled, nízkou úroveň vybrací motoru a díky dobrému odhlučnění také nízkou úroveň hluku.

Snadná a rychlá údržba

PC monitorovací systém (SMS)
Snadná a rychlá diagnostika je základním principem jak zajistit bezproblémový chod, zkrácení servisních phlídek a minimalizovat tak prostoje stroje. Připojením počítače k řídícímu systému získá servisní technik okamžitě všechny potřebné údaje o stroji, jako jsou tlak hydrauliky, výkon a otáčky motoru, a další údaje a to jak okamžité hodnoty, tak i zpětně. Tyto údaje lze uložit do paměti, porovnávat s dříve naměřenými hodnotami, nebo je vytisknout.