Elektrocentrály a generátory Doosan. Výkon, kterému můžete důvěřovat!

Společnost Doosan Portable Power vám s hrdostí představuje novou kompletní řadu generátorů s rozsahem výkonů od 10 kVA do 500 kVA. Generátory PowerSource dodávají výkon, kterému můžete důvěřovat, slouží k napájení klíčových aplikací a nabízí prvky, které zjednodušují obsluhu, zlepšují údržbu, zkracují prostoje a vyznačují se šetrností k životnímu prostředí.

Spolehlivost těchto generátorů spolu se širokým servisním zázemín a podporou společnosti Doosan Portable Power činí generátory PowerSource nejlepší volbou pro nejnáročnější aplikace.Snadné použití ovládacích prvků a silových přípojek.

Všechny ovládací prvky a silové přípojky jsou sjednoceny v zadní části zařízení kvůli zvýšené bezpečnosti a vyššímu pohodlí. Ovládací panel generátoru PowerSource se snadno používá, dovoluje vysoký stupeň přizpůsobení a umožňuje uživatelům ovládat výstup generátoru a mnoho dalších funkcí za účelem dosažení optimálního výkonu.

Prodloužená doba běhu

Kombinace vysokoobjemové palivové nádrže a nízké spotřeby paliva umožňuje, že generátory PowerSource mohou být v provozu nejméně 24 hodin bez doplňování paliva, čímž je zajištěno nepřetržité napájení klíčových aplikací a snížení provozních nákladů.

Snadná manipulace

Všechny modely PowerSource generátorů jsou vybaveny otvory pro vidlice vysokozdvižných vozíků a závěsnými háky, které vám umožňují snadnou, rychlou a bezpečnou manipulaci a instalaci generátoru bez jeho poškození.

Šetrnost k životnímu prostředí

Každý model se vyznačuje pláštěm se 110% ochranou životního prostředí, aby se zabránilo jakémukoli úniku paliva, oleje či chladicí kapaliny. Navíc je Generátory PowerSource vybaven dvoustupňovými motory. Generátory PowerSource dosahují vysokého výkonu a díky svému plášti se zvukovou izolací i nízké hladiny hluku.

Spolehlivost

Všechny generátory PowerSource se vyznačují výkonnými alternátory s buzením AREP, poskytujícím nejlepší schopnost spouštění motoru ve své třídě. Generátory PowerSource se vyznačují zvlášť odolnou skříní povrchově upravenou kvalitním základovým nátěrem a trvanlivým práškovým vrchním nátěrem, které zajišťují kvalitní ochranu proti korozi a dlouhodobou životnost. A nakonec dlouhodobé testování a zahořování, prováděné společností Doosan Portable Power, činí z generátorů PowerSource kvalitní a dlouhodobě spolehlivé zdroje elektrické energie.

Celistvost a přístup

Generátory PowerSource jsou navrženy jako kompaktní a tiché s maximálním dodávaným výkonem, přičemž umožňují plné zatížení v ve vysokých okolních teplotách. Patří mezi nejlehčí a nejmenší ve svém sektoru, čímž snižují logistické a dopravní náklady. Velká dvířka zajišťují dokonalý přístup a usnadňují údržbu.

Záruka

Společnost Doosan Portable Power chrání váš nákup nebo pronájem a poskytuje záruku 1 rok nebo 2000 motohodin (podle toho, co nastane dříve) na celý stroj, 2 roky nebo 4000 motohodin na alternátor a 2 roky nebo 4000 motohodin na motory značky Ingersoll Rand (modely G10 až G200) a 2 roky nebo 2000 motohodin na motory Cummins (modely G250 až G500).

Poprodejní řešení

  • Prodejce má na skladě často používané díly
  • Expresní dostupnost ostatních dílů
  • Technická podpora výrobce (dostupná v každém našem výrobním závodě pro všechny produktové řady)
  • Podporujeme vás a vašeho prodejce znalostmi řešení případných servisních problémů

Finanční řešení

Financování a pronájem jsou šité na míru vašim individuálním potřebám. Náš jednoduchý proces žádosti a schválení úvěru může rychle uvést v život vaše podnikatelské plány.

Služby dalšího prodeje

Společnost Doosan Portable Power nabízí služby všem svým klientům, aby jim pomohla s prodejem jakéhokoli použitého zařízení tím, že jim poskytne přímé online spojení na obrovský sklad použitých a dříve vlastněných strojů kdekoli na světě. U společnosti Doosan Portable Power nekupujete jen výkonné zařízení. Investujete do síly společnosti Doosan Portable Power a jejich zaměstnanců. Váš nákup podporujeme od inženýrů a výrobních techniků po zástupce v terénu a vašeho prodejce. Zavazujeme se vám pomoci při realizaci maximální hodnoty u každého úkolu, každý den. Kdekoli uvidíte zařízení Doosan Portable Power, budete vědět, že je za ním celý tým společnosti Doosan Portable Power.

Náš přední systém podpory vám zajistí spolehlivý chod po celou dobu provozu vašeho zařízení společnosti Doosan Portable Power. Společnost Doosan Portable Power se zavazuje poskytovat podporu výrobku po celou dobu jeho životnosti. Zaměřujeme se na to, abychom vám a vašemu podniku poskytovali neocenitelný zdroj informací o výrobcích, fi nanční služby, školení, zpravodaje o technickém servisu, údržbu, náhradní díly atd.